Promocja dla nowych firm biuro rachunkowe Taxcom

  Dołącz do nas!

Rozpoczynasz działalność gospodarczą? Nie chcesz na początku generować wysokich kosztów obsługi księgowej?

Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Skontaktuj się z nami a dostaniesz korzystną ofertę!

Zapraszamy

Związki Zawodowe

od 300zł

na miesiąc

Fundacje, stowarzyszenia

od 450zł

na miesiąc

Spółki prawa handlowego

od 500zł

na miesiąc

 

Jesteśmy przekonani, że sprostamy również Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu. 

Tel : +48 518 975 523
Email : info@ taxcom.pl

Nasi Klienci są naszą reklamą

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu klientów, co przełożyło się na zaufanie i satysfakcję z wzajemnej współpracy. Wśród naszych kontrahentów nie brakuje stowarzyszeń, Związków Zawodowych, sklepów internetowych czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Poniżej prezentujemy niektóre z referencji jakie otrzymaliśmy.

Polskie Towarzystwo Chorób Płuc (PTChP) Ja, Prezes Towarzystwa współpracowaliśmy z Panią Małgorzatą przez trzy lata (2008-2010r.)
Pani Małgorzata prowadziła bez zastrzeżeń (nadzoru skarbowego) pełną księgowość dla Zarządu Głównego i 17 oddziałów oraz kilku sekcji specjalistycznych Towarzystwa w całej Polsce. Pani Małgorzata jest osobą wykształconą, kompetentną zawodowo, kulturalną i odpowiedzialną. Zdecydowanie polecam wszystkim firmom współpracę z Panią Małgorzatą.

Prof. dr hab. med. Władysław Pierzchała, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatnosci.