Promocja dla nowych firm biuro rachunkowe Taxcom

  Dołącz do nas!

Nasi Klienci są naszą reklamą

Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu klientów, co przełożyło się na zaufanie i satysfakcję z wzajemnej współpracy. Wśród naszych kontrahentów nie brakuje stowarzyszeń, Związków Zawodowych, sklepów internetowych czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Poniżej prezentujemy niektóre z referencji jakie otrzymaliśmy.

Polskie Towarzystwo Chorób Płuc (PTChP) Ja, Prezes Towarzystwa współpracowaliśmy z Panią Małgorzatą przez trzy lata (2008-2010r.)
Pani Małgorzata prowadziła bez zastrzeżeń (nadzoru skarbowego) pełną księgowość dla Zarządu Głównego i 17 oddziałów oraz kilku sekcji specjalistycznych Towarzystwa w całej Polsce. Pani Małgorzata jest osobą wykształconą, kompetentną zawodowo, kulturalną i odpowiedzialną. Zdecydowanie polecam wszystkim firmom współpracę z Panią Małgorzatą.

Prof. dr hab. med. Władysław Pierzchała, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatnosci.